Usługi

Pielęgnacja dłoni

 

Manicure – zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie. Zmiękcza stwardniały naskórek skórek, odżywia i rozjaśnia płytkę paznokcia. Po zabiegu dłonie są miękkie i delikatne, a paznokcie gładkie i pięknie wymodelowane.  

Manicure SPA – relaksujący zabieg manicure z peelingiem dłoni oraz odżywczą maską, a także ciepłą maską parafinową. Zapewnia optymalną pielęgnację zmęczonym dłoniom i skórkom oraz rozpieszcza i wzmacnia paznokcie każdego rodzaju: łamliwe, rozdwajające się, cienkie, miękkie oraz wymagające ze szczególnymi potrzebami.

Kąpiel parafinowa – zabieg intensywnie regenerujący z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą działają skuteczniej, dzięki czemu staje się ona aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

Masaż dłoni – delikatna skóra dłoni narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, częsty kontakt z wodą oraz środkami chemicznymi. Masaż dłoni poprawia cyrkulację krwi, poprawnie wykonany przywraca elastyczność oraz regenerację skórze. Przynosi ogromy relaks i rozluźnienie a także uczucie „lekkich” dłoni. Masaż ten wykonujemy przy każdym zabiegu odżywczym z masażem twarzy szyi i dekoltu oraz na życzenie klientki przy innych zabiegach.


Pielęgnacja twarzy

Mikrodermabrazja – jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn… Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym i bezbolesnym. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.

Peeling kawitacyjny – zabieg mający na celu oczyszczenie skóry, wykorzystujący zjawisko kawitacji. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, następuje zwiększenie usuwania zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.  

Zabieg oczyszczania – podstawowy zabieg kosmetyczny. Jest to metoda manualnego czyszczenia skóry połączona z peelingiem oraz darsonwalizacją i sonoforezą. Zakończony odpowiednio dobraną maseczką na długo pozostawia cerę czystą i gładką. Zabiegi odżywcze – celem zabiegów jest odżywienie skóry, zapobieganie powstawaniu zmarszczek, regeneracja zniszczonych struktur naskórka oraz stymulowanie naturalnych procesów zachodzących w skórze. Wpływają pozytywnie zarówno na skórę jak i psychikę, dając doskonałe efekty odmładzające. Składają się z peelingu, masażu oraz odpowiednio dobranej maseczki odżywczej.

Radiofrekwencja – zabieg bezpieczny, bezinwazyjny, komfortowy i bezbolesny. Jest to stymulacja skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF). Polega on na kontrolowanym przegrzaniu ( nawet do 40-60 stopni C) głębokich warstw skóry specjalną głowicą. Prowadzi to do obkurczenia skóry, a pobudzone komórki rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenowych. Następuje wzmożona aktywność fibroblastów i wytwarzanie nowych sprężystych włókien. Elastyna i kolagen wytwarzane przez fibroblasty są odpowiedzialne za sprężystość i efekt gładkiej skóry. Poprzez obkurczanie skóry mamy efekt  niechirurgicznego liftingu twarzy.

Sonoforeza – sposób wprowadzenia w głębsze warstwy skóry substancji aktywnej za pomocą ultradźwięków, mikromasaż ultradźwiękowy. Są to zabiegi relaksujące, nie powodujące reakcji alergicznych, bólu, czy też zsinień. Ciepło wytwarzane podczas zabiegu głęboko penetruje tkankę skóry. Dzięki temu skóra i mięśnie zostają odprężone, natomiast delikatny masaż spowodowany wibracjami ultradźwiękowymi poprawia przepływ krwi, metabolizm oraz wpływa na regenerację komórek.