O mnie

Drogie klientki, drodzy klienci!

Rozpoczynając edukację kosmetyczną nie spodziewałam się, że będzie to tak ważna część mojego życia.

Myśl, że dokonałam słusznego wyboru narodziła się na pierwszym roku studium i wiedziałam już wtedy, że zawód kosmetyczki to coś dla mnie. Po pierwsze dlatego, że uwielbiam kontakt z ludźmi. Zawsze chętnie poznawałam i cieszyłam się z poszerzania wiedzy o ludzkich charakterach, zawodach, ciekawych zajęciach. Praca w gabinecie łączy moje dwie pasje: kontakt z człowiekiem i kosmetykę.

Droga do miejsca w którym znajduję się teraz była dla mnie cennym doświadczeniem…
Po ukończeniu szkoły policealnej w Głogowie rozpoczęłam staż w jednym z gabinetów w Lubinie, gdzie zdobywałam wiedzę i doświadczenie przez 5 lat. Były to dla mnie niezwykle ważne lata, ponieważ profesjonalizm pracy kosmetyczki nierozerwalnie wiąże się ze zdobywanymi umiejętnościami.   W tym czasie w pełni świadomie zdecydowałam się udoskonalić swój warsztat idąc na studia. Były to trzy dość trudne lata ze względu na cotygodniowe zjazdy we Wrocławiu.
Lecz decyzja ta zaowocowała jeszcze większą satysfakcją z pracy, popartą świadomością ludzkiego ciała i procesów w skórze. Później dojrzałam do kroku dalej… usamodzielnienia się. Założyłam działalność gospodarczą i od stycznia 2010 roku prowadzę z powodzeniem swój salon, czerpiąc ogrom radości z pracy dla siebie i dla Klientów.

Zapraszam do zapoznania się z oferowanymi przez mój salon usługami. Nie wahajcie się też kontaktować ze mną telefonicznie, mailowo lub osobiście odwiedzając salon.

Kamila Hendel-Baran
„Dużo nie znaczy dobrze, ale dobrze, znaczy bardzo dużo.”